... okamih času... - výstava fotografií v obchodnom centre Aquario

 

 

V obchodnom centre Aquario je od 21.10.2011 rozvešaných 19 veľkoplošných fotografií 130x100cm reprezentujúcich 19 novozámockých autorov.

Sú to autori, ktorí sa predstavili na samostatných mesačných výstavách organizovaných ArtKorzom Józsefa R. Juhásza od roku 2010. Fotoklub Hexagon podporil túto iniciatívu a naši autori tiež pripravovali svoje autorské výstavy. V OC Aquario fotoklub Hexagon vystavujú súčasní členovia: Štefan Pirohár, Márius Sordel, Diana Oršulíková, Ladislav Kristek, Štefan Prónay, Ľuboš Klučka, Jozef Ivan, čestný člen Ján Gyén ale aj niektorí bývalí členovia: Jozef Búra, Ondrej Berta, a i.

Myšlienkou vystavovať v obchodnom centre, kde chodí množstvo ľudí, sme sa zaoberali už dávno. Dokonca, pred niekoľkými rokmi, sme absolvovali aj jednania s manažmentom jedného obchodného centra o podmienkach vystavovania.

Môžeme preto len gratulovať ArtKorzu a osobne Józsefovi R. Juhászovi, že sa napokon na podmienkach s OC Aquario dohodol a dojednal so sponzormi vyhotovenie veľkoformátových fotografií podľa požiadaviek ich aj so svojím združením zavesil.

 

Okrem Józsefa z ArtKorza, ďalším kurátorom, ktorý tiež pomáhal fotografie vyberať, bol aj Štefan Pirohár, prezident fotoklubu Hexagon.

 

Príhovor Józsefa R. Juhásza.

 

Prišlo mnoho návštevníkov, ktorých zaujímali viac fotografie ako nákupy.

 

Naše fotografie obstáli aj v konkurencii tých komerčných ...

 

Rada fotoklubu Hexagon na výjazdovom zasadnutí.

 

 

Pohľad na inštalované obrázky.

Bleskovky:

 

Chystame sa inovovať stranku!

Už čoskoro!

 

» Nové fotografie v galérii Mariana Garaja
» Nové fotografie v galérii Jozefa Ivana

Meno:

Heslo:

La FIAP : Fédération Internationale de l'Art Photographique

Sponzori:

Mesto Nové Zámky
Regionálne osvetové stredisko v Nových Zámkoch