AMFO 2007

Dňa 21.04.2007 sa v Kultúrnom dome v Nesvadoch konala vernisáž výstavy regionálneho kola celoštátnej postupovej súťaže AMFO 2007, ktorej usporiadateľom bolo Regionálne osvetové stredisko Nové Zámky.
Odborná porota v zložení PhDr. J. Gyén, L. Eliáš a predseda G. Kosmály vybrala na výstavu viac ako 100 ks fotografií v troch kategóriách.

Z členov nášho fotoklubu získal v kategórii čiernobiela fotografia Čestné uznanie Pavel Kočí za fotografiu „Péter Glaser“, vo farebnej fotografii tiež Čestné uznanie Marián Garaj za kolekciu „Vietnam 2007“, Štefan Prónay za fotografiu „ Čas v Londýne“, Dalibor Kristek Druhú cenu za kolekciu troch fotografií ( „Fenêtrage ?..“, „En-Garde“, a „Le-pays-...“. Prvú cenu získal Štefan Pirohár, MZSF za kolekciu troch fotografií „Jeseň v ľade“ I. – III. Okrem toho, Jarmila Farkašová, ktorá má záujem spolupracovať z našim fotoklubom získala Tretiu cenu za fotografiu „Talenty na vode IV.“ K úspechom fotoklubu môžeme pripočítať aj Prvú cenu v kategórii JUNIORI do 16 rokov pre Dominiku Keleovú za kolekciu 6 fotografií, ktorej s výberom pomáhal tajomník fotoklubu J. Ivan.


No comment (tu mal byť záber víťaza hlavnej kategórie, ktorý sa vernisáže nezúčastnil...)


Organizátori


Cenu si preberá Dominika Keleová


Štefan Prónay pri preberaní ocenenia vyšiel zo zóny ostrosti...


Hrdý Dalibor Kristek


Po vernisáži

Bleskovky:

 

Chystame sa inovovať stranku!

Už čoskoro!

 

» Nové fotografie v galérii Mariana Garaja
» Nové fotografie v galérii Jozefa Ivana

Meno:

Heslo:

La FIAP : Fédération Internationale de l'Art Photographique

Sponzori:

Mesto Nové Zámky
Regionálne osvetové stredisko v Nových Zámkoch